Vánoční besídka

V pondělí 19.12. v podvečer jsme se sešli spolu s našimi rodiči, prarodiči, sourozenci a přáteli na Vánoční besídce v prostorách Česko rakouského centra.
Předvedli jsme krátký program sestavený z básniček a písniček se zimní a vánoční tematikou. Pro rodiče jsme si připravili kapříky – přáníčka, ale také úkol. Ze školy jsme přinesli nedokončeného „vánočního kapra plného přání“. Dokončit nám ho pomohli všichni přítomní dolepováním šupinek, na které hosté psali různá přání do dalšího roku zase nám – všem moc děkujeme.
Příjemnou předvánoční atmosféru doplnila nejen ochutnávka cukroví, ale i přátelká povídání mezi všemi zúčastněnými. Vánoce již mohou začít.

Děkujeme paní Ing. Hejátkové za poskytnutí prostor.

Vánoční besídka_2.tř.